Par mani

Kopš pašas bērnības mani vilināja fotogrāfija, likās, ka noķert un iemūžināt cilvēku emocijas ir īsts brīnums. Tāds fizikas atklājumu, cilvēka sajūtu un gaumes sajaukums, kura rezultātā rodas fotogrāfija. Ģimenes svētkos fotoaparāts vienmēr tika manās rokās, jo vēlējos saglabāt šos laimes mirkļus. Toreiz svarīgākais man likās, lai bildes atspoguļotu tā brīža sajūtas un atmosfēru. Šodien, nekas daudz nav mainījies, tas joprojām man šķiet galvenais. Vienīgi 36 kadru vietā nākusi digitālā tehnika, kur kadru skaits nav ierobežots.

Savu pirmo personīgo fotoaparātu es izlūdzos vecākiem 13. dzimšanās dienā, kopš tā laika fotografēšana oficiāli ir kļuvusi par mīļāko hobiju. Ilgus gadus tas palika ģimesnes un draugu lokā, nekādīgi nebija saistīts ar profesiju. Un tad beidzot 2016. gada 29. martā tika nodibināta SIA Fotostudija KADRS un es sāku nodarboties ar fotogrāfiju profesionāli.

Mani aizrauj cilvēku emocijas. Vai tās būtu kāzas, kuras ir pilnas ar mīlestību, cerībām uz gaišo nākotni un pārsteigumiem, vai arī bērnu smiekli un laimes pilnas acis redzot mammu, mans mērķis ir notvert šīs sajūtas bildēs. Tad tām ir vērtība. Pēc gadiem pāršķirstot fotoalbūmu, šīs sajūtas atgriezīsies.